Тарифний план

Старт

від 16,66 грн. на місяць

1 сайт - 300 МБ

з можливістю розширення
до 2 сайтів - 1 ГБ
Детальніше Замовити на рік
за 199,92 грн.
Замовити на півроку
за 119,94 грн.
Тарифний план

Стандарт

від 41,66 грн. на місяць

3 сайта - 2 ГБ

з можливістю розширення
до 7 сайтів - 5 ГБ
Детальніше Замовити на рік
за 499,92 грн.
Замовити на півроку
за 299,94 грн.
Замовити на квартал
за 179,94 грн.
Тарифний план

Компанія

від 83,33 грн. на місяць

10 сайтів - 5 ГБ

з можливістю розширення
до 40 сайтів - 22 ГБ
Детальніше Замовити на рік
за 999,96 грн.
Замовити на півроку
за 599,94 грн.
Замовити на квартал
за 359,94 грн.
Замовити на місяць
за 143,94 грн.

Хочете перейти до нас на обслуговування?

Тільки скажіть й ми допоможемо зробити все необхідне

Хочу!

Що таке доменне ім'я?

Доменне ім'я являє собою унікальне позначення, що складається з латинських літер від А до Z для англомовних документів, від А до Я для російськомовних документів. Доменне ім'я, як ще його коротко називають «Домен», необхідний елемент адресації в мережі інтернет. Існує система доменних імен, яка пов'язує імена з цифрами адресами, за допомогою них комп'ютери зв'язуються один з одним. Доменами люди користуються для того, щоб відшукати в інтернеті потрібну інформацію або ресурс, а також щоб відправити електронний лист.

Доменне ім'я являє собою кілька полів, які поділяються точками. Праве поле називається Доменом верхнього рівня (com, info, org, ru і т.д.), а справа наліво йдуть імена доменів низького рівня. Домен вищого рівня володіє своїм адміністратором, який несе відповідальність за управління і регулювання цього домену. Залежно від бажання власника, доменне ім'я може функціонувати або не працювати. Якщо воно активне, то домен зв'язується з IP адресою, на якому знаходиться веб-сайт. Перші домени з'явилися ще в 80-х роках. Пізніше в США стали з'являтися національні домени.

Часом вибрати доменне ім'я буває непросто. Спочатку слід визначитися з призначенням сайту, для якого створюється домен. Наприклад: Для корпоративного сайту необхідно визначитися, що важливіше включити в ім'я назва компанії, або натякнути про її діяльність. Якщо ж це персональна сторінка, то найкраще буде створити іменний домен, який збігається з ім'ям або прізвищем володаря сайту. Доменне маючи повинно бути коротким і легко запам'ятовується. Якщо вподобане вам ім'я вже задіяно не зневіряйтеся, а придумайте собі нове. Також при створенні доменного імені, бажано ознайомитися з порадами щодо захисту домену від небажаного перехоплення.

Що таке хостинг? Навіщо потрібен хостинг?

Щоб сайт могли бачити користувачі інтернету і заходити на нього, його потрібно розташувати в інтернеті на певному місці. Це місце і називають хостингом. Можна сказати, що хостинг - це місце для сайту.

Більшість компаній запускає бізнес-сайти для свого розвитку. при цьому дуже важливо вибрати відповідний веб-хостинг. Розглянемо нижче основні рекомендації, які допоможуть вибрати кращий веб-хостинг.

Ціна

Ціна повинна відповідати вашим можливостям. Не перевищуйте свій бюджет, тому що вам може знадобитися капітал для інших цілей. Порівняйте різні пропозиції і виберіть те, де запропонують кращі фінансові умови.

Надійність

При виборі хостингу надійність сервісу грає не останню роль. від надійної роботи хостингу залежать простої і технічні помилки, які можуть підірвати репутацію вашого сайту, а це ваші продажі і доходи в майбутньому. Порівняйте пропозиції та виберіть самий надійний хостинг з вибраних раніше.

Підтримка клієнтів

При виборі хостингу треба враховувати рівень підтримки клієнтів, при цьому треба переконатися, що всі ваші питання не залишаться без відповіді з боку хостинг-провайдера. Ви повинні бути впевнені в тому, що отримаєте відповіді на ваші питання швидко і в будь-який час.

Вище були перераховані три основних критерії, які необхідно враховувати при виборі хостингу.